KONST / Litografier / Litografi 10493150
nr 1049 3150
Litografi
Björn Jonsson, 50, signerad, motivet: 35x60
Kondition: missfärgad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 20:22:26
15/8 13:07:42